Rüzgar nakliyata hoşgeldiniz

Rüzgar nakliyat firması 2010 yılında kurulmuş sektörde çok eski olmayan dinamik kadrosuyla güzel işlerin üstesinden müşteri memnuniyetini temel alarak ilerleyen bir firmadır. Keçörende yerimizin  bulunmasına karşın başta Ankara olmak üzere Türkiye ' nin bütün illerinde hizmet vermekteyiz.

Rüzgar nakliyat nakliyat firmaları arasında bilinen, çevresindeki esnafların ve iş yaptıkları kişi, kurum ve kuruluşların memnuniyetle referans olabileceği saygın bir nakliyat firmasıdır.

İster ev ister ofis isterse diğer nakliyat işlerinizin tamamını güvenle yaptırabileceğiniz bir kuruluş olarak sekiz yıldır sizlere hizmet ermekten gurur duyarız.

Ankaranın bütün ilçelerinde yakınlarınızda bulunabilecek araçlarımız mevcuttur. Vakit kaybetmeden nakliyat işlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Buyrun arayın başlayalım.

Tarihi geçmişimiz

2010 yılında bir nakliyat aracıyla keçiörende kurulmuş olan firmamız dürüstlüğü ve temiz işçiliği sayesinde şuan  özellikle Ankaranın her bölgesinde olmak üzere Türkiyenin  her yerine nakliyat yapacak seviyeye gelmiştir. Temelinde doğru işçiliği baz alan firmamız hızla büyüyüp gelişmeye de  devam etmektedir.

Değerlerimiz

Rüzgar nakliyat olarak yatırımımızı hep insana yaparız. Amacımız para kazankmaktan çok insan kazanma eğliminde olmuştur. Maddi kazanç sonra gelir. İki temel hususu gerçek değerimiz olarak görürüz.

Dürüstlük: Ne söylemişsek, ne konuşmuşsak daima arkasındayızdır. Konuşulmuş olunanları verilmiş bir söz biliriz. 

Temiz İş: Yapılan işlerin her zaman özenle yapılması gerektiği kanaatindeyiz. Eğer sizden yeri süpürmeniz istense, sokağı görenlerin bunu kimin süpürdüğünü merak ettirecek kadar iyi yapması gerektiğiniz savunuruz. Bu sebepten dolayı bizde elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz.

Misyonumuz

Biz sadece kendimizi ve bizden sonra gelenleri değil ülkemizi de diğer ülkeler arasında yükseltmeyi amaçlamaktayız. Bu işe başladığımız zaman neredeyse sıfırdan kurulduk ve değer yargılarımızı koruyarak bu günlere ulaştık.

Bu değerlere sahip çıkarak kendi payımıza ülkemize yapabileceğimiz katkının peşindeyiz. 

Vizyonumuz

Türkiyedeki sayılı 10 nakliye firmasının arasında yer alamayı hedeflemekteyiz. Bünyemize tren, gemi ve hatta uçak taşımacılığını da dahil etmeyi hedeflemekteyiz.

Bu büyümeyle birlikte değerlerimizden taviz vermeksizin daha da büyüyüp yurt dışına nakliye seferleri yapmayı hedeflemekteyiz.

Teklif Al